Latest News

Cam Balkon

Winova Cam Balkon sistemleri farklı istek ve kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmiş olup, bu nedenle oldukça talep gören sistemlerimizden birisidir.

Devamı
Latest News

Kış Bahçesi

Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişletir ve bahçeyi bir bakıma evin içine getirir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar. İster bir terası, ister bir balkonu kapatmak söz konusu olsun, kış bahçelerimiz çevrelerine kusursuz biçimde uyum sağlar: bir, iki veya çok eğimli çatı, istenen yerde pencere veya kapı, entegre dönüş profilli ve çok camlı.

Devamı
Latest News

Hareketli Pergola

Motorlu Pergola, raylar üzerinde hareket eden, alüminyum, ahşap veya çelik yapılara uyarlanabilen hareketli tavan sistemidir. Eğimli şekli, kumaş gerdirildiğinde yağmur suyunun akıtılmasını sağlar.

Devamı
Latest News

PVC

Günümüzde PVC, çocuk oyuncaklarından, su toplama ve dağıtma borularına, şişe ve torba yapımına, çeşitli spor malzemelere, otomobil döşemelerine ve silecek sistemlerine, pencere profillerine, pillere, elektrik izolasyon maddelerine, kablolara, kredi kartlarına, yiyecek kaplarına, kan torbası, serum tüpü, ameliyat eldiveni ve kalp kateteri gibi tıbbi malzemelere kadar modern yaşamımızda bir çok değişik uygulamalarla çok geniş kullanıma sahiptir.

Devamı
Latest News

Duşakabin

Son derece kolay kullanımı ve sektörde bir ilk olan duşakabin fiyat paneli ile farklılık yaratacağına inandığımız ekonomik ve kaliteli duşakabin çeşitleri ile sizleri bekliyoruz.

Devamı
Latest News

Sineklik

Menteşeli sineklikler, açılır kapanır ve istenirse çıkarılabilen ekonomik ve pratik sineklik modelidir. Alüminyum çerçevesi, açılıp kapanmasını sağlayan menteşeleri, kilitlenmeyi sağlayan çıt çıt, tutma sapı bulunmaktadır. Kapı ve pencerelere, tuvaletlerde havalandırma pencerelerine sabit olarak veya açılır kapanır olarak uygulanabilir.

Devamı